Ogłoszenie


#1 2012-12-30 20:14:19

 Anemo

http://i251.photobucket.com/albums/gg305/saunierkun/misc/infex.png

Skąd: Tarnobrzeg
Zarejestrowany: 2012-12-30
Posty: 1
Punktów :   
WoW: TOD Nick: Rzeziblacha
C9: Nick: Anemo

Anemo

Imię :   Łukasz

1. Nick :   Anemo

2. Do C9 powróciłem 29.12.12 po długiej przerwie. Pierwszą styczność z grą miałem grając na beta testach, doprowadzając postać rangera do 33lvla. Jeśli chodzi o doświadczenie z mmo to 7lat testując prawie większość gier: Age of Conan, Dragon Ball Online, LOTRO, Warhammera Online, długi staż w Wowie na prywatach głównie hell ground i tod, Cabal, Silkroad. Mógłbym tak wypisywać jeszcze przez długi czas ale po co...? Jeśli teraz coś pomyślałeś o mnie to odpowiem iż nie jestem no lifem. Po prostu testuje gry przy większości nie spędzając długiego czasu lecz są wyjątki jakim będzie zapewne C9

3. Jestem w gildii, dołączyłem 30.12.12

4. Zacząłem grać z powrotem dwa dni temu więc dużo nie mogę powiedzieć, dołączyłem do Rage pierwszej lepszej gildii pl spamujacej na chacie. Odszedłem ponieważ nie spodobała mi się u nich atmosfera, każdy ma swój gust i odpowiednik wymarzonej gildii. Była tam masówka, doświadczeni gracze raczej nie napawali pomocą wśród potrzebujących i osobiście czułem się olewany. Kompletnie nic nie mam do tamtej gildii, to jest po prostu moje odczucie i spostrzeżenie.

5. Wiek :  20 lat

6. Opuszczam z powodu bycia już w gildii ;d

7. Elementalista, aktualnie 23lvl i cały czas rośnie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.infidels.pun.pl własna strona internetowa ubezpieczenie ślubne