Ogłoszenie


#1 2012-08-05 16:31:44

ShigeruYakushi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-05
Posty: 1
Punktów :   

Podanie ShigeruYakushi

Witam

1. ShigeruYakushi
2. W c9 zacząłem grać od niedawna, aktualnie jest to jakiś tydzień. Z małymi problemami technicznymi, dotyczącymi połączenia z serwerem... Aktualnie posiadam 25lvl i szybko zaczynam dostrzegać możliwości jakie daje gra. Z innych gier typu MMORPG, grałem długi czas w Wow'a przeważnie rogue, zarówna na serwerze globalnym jak i na prywatnych serwerach. Poza wowem, grałem także l2 i League of Legends . Mam duże doświadczenie w grach sieciowych, sam prowadziłem ogromną gildie w l2, oraz większą część organizacyjną w wowie pod względem pve. Więc myślę że mogę być przydatnym członkiem w waszych szeregach.
3. W gildii jestem od kilku dni, pewne osoby już kojarzę, ale poznanie i znajomość. na to jeszcze przyjdzie czas.
4. Byłem przez chwilę w jakiejś małej polskiej gildii, zaczynając c9. Ale jak sprawdziłem ranking gildii na stronie głównej. Chciałem od razu dołączyć do waszej. W większości gier w których grałem, zawsze siedziałem w jednej z najlepszych gildii na serwerze, bądź sam taką tworzyłem.
5. 21 lat student psychologii
6. ranking ze strony głównej. 
7. Shadow.

Ps. tak przy okazji, ktoś z moderatorów mógłby zmienić trochę definicję podania i dodać w nim, że dotyczy ono także zdobycia rangi newcomer, bo w gildii jestem od ponad tygodnia. A podanie w swojej formie, jest bardziej przybliżeniem właśnie do samego bycia w gildii, a nie do zdobycia rangi.
Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2012-09-04 21:08:51

 Liviere

http://lh3.ggpht.com/__cpahSaoXlU/Suw88S1BNuI/AAAAAAAAALA/EeaTbzmDEcM/administrator.png

9554332
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2009-07-02
Posty: 529
Punktów :   
Dragonica: Liviere
WoW: Liviere
C9: Livi

Re: Podanie ShigeruYakushi

ShigeruYakushi


http://lh5.ggpht.com/__cpahSaoXlU/SruIQ5qessI/AAAAAAAAAIs/e7KpvJlKNus/infidelsoffenir.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
UbytovĂĄnĂ­ Panormos zmniejszanie zdjęć online Serwis laptopów piastów wolne domki Międzyzdroje