Ogłoszenie


#1 2012-11-29 22:31:11

Elicia

http://i251.photobucket.com/albums/gg305/saunierkun/misc/infex.png

Zarejestrowany: 2012-11-29
Posty: 1
Punktów :   

podanie Nehesi...

Moj Nicku¶ to Nehesi hihi

taaak!! owszem grałam w
metin2- grałam 2 lata. mialam 3 postacie. jedna szamaneczke na 46 lvl jedna ninje na 72 lvl któr± mi ukradli i jeszcze jedna ninje na 43 lvl i mi sie odechciało grać.
-Runes of Magic- grałam i gram jeszcze do teraz. gram jakies poł roku i mam postac ninjy na 57 lvl. ma zielone włosy i jest piekna.
-world of *** - reszty nie pamietam ale serdecznie zaluje gdyz stworzyłam sobie tam tylko postac i grałam jakos jeden dzien, nastepnie usunełam gre z braku zainteresowania.

w innej gildi nie bylam. i nie chce byc poniewaz ta gildia jest SUPER jest EXTRA! 
nie zamierzam jej zmieniac gdyż jest FANTASTYCZNA!
mam 20 lat, jestem blondynka mam niebieskie oczy, 169 cm wzrostu w tym 70 cm długosc włosow, rozmiar buta 39 reszta rozmiarów jest widoczna na moim fb xd


dostalam sie do tej gildi bo zapłakana i smutna faktem iż nie znam j angielskiego krzyczałam i wołałam na ogolnym czacie z błaganiem o pomoc!
I oto pojawil sie on... moj bohater.. dodał mnie do gildi i uratował jedno małe istnienie.

Moja postac jest to Wardenka ma 46 (dzisiaj wbity) lvl... jest czekoladk± z dwoma granatowymi kiteczkami i zgrabnymi nogami.
pozdrawiam
a w szczegolnosci takiego Pana co sie ciagle czepia
[color=#FF00FF][/color]

Ostatnio edytowany przez Elicia (2012-11-29 23:13:55)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.infidels.pun.pl klej do luster wrocław drahle